Το σωματείο ΠΑΙ.Δ.Υ. σας προσκαλεί στην κοπή της Πρωτοχρονιάτικης πίτας στον Πολυχώρο του Δημαρχείου Παλαιού Φαλήρου την Πέμπτηυ 29 Φεβρουαρίου στις 20:00. Οι φίλοι που θα προσέλθουν θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν ένα Comedy Show με τους Αντώνη Κρομπά και Λευτέρη Ελευθερίου, που σίγουρα θα μας διασκεδάσουν με το αστείρευτο χιούμορ τους . Θα σας περιμένουμε !
Εκδήλωση κοπής Πρωτοχρονιάτικης πίτας σωματείου ΠΑΙ.Δ.Υ.
![](https://palaiofaliro.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG-677de5ace638756283053bf7a54564ba-V.jpg)